Įvykiai Lietuvoje
1392 m. Astravo dvare netoli Lydos, dabartinėje Baltarusijos teritorijoje, Jogaila ir Vytautas sudarė sutartį, kuria buvo baigtos jų tarpusavio kovos. Vytautas susigrąžino Trakų kunigaikštystę ir kitas tėvo Kęstučio žemes, gavo teisę Jogailos vardu valdyti visą Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę su sostine Vilniumi ir tituluotis Lietuvos kunigaikščiu. Po Vytauto mirties jo valdomos žemės pagal šią sutartį turėjo atitekti Lenkijos karaliui.
1989 m. Klaipėdoje įkurta pirmoji kabelinė televizija Lietuvoje „Balticum TV“.
Įvykiai pasaulyje
1704 m. jungtinės anglų ir olandų pajėgos užėmė ispanų miestą Gibraltarą, kuris dabar turi Didžiosios Britanijos užjūrio teritorijos statusą.
1914 m. Pirmajame pasauliniame kare Vokietijai įsiveržus į Belgiją vidurnaktį Vokietijai karą paskelbė Didžioji Britanija. Kartui su ja į karą įsitraukė ir visos jos dominijos.
Gimė
1859 m. – norvegų rašytojas, impresionistas, savo literatūrinę veiklą pradėjęs po ilgų klajonių JAV, Knutas Hamsunas. Už romaną „Žemės palaima“ buvo apdovanotas Nobelio premija. Per Antrąjį pasaulinį karą bendradarbiavo su hitlerininkais, dėl to vėliau buvo teisiamas ir sulaukė visuomenės pasmerkimo. Mirė 1952 m.
1873 m. – kunigas, Vasario 16-osios Akto signataras Alfonsas Petrulis. Mirė 1928 m.
1894 m. – inžinierius, radiotechnikos pradininkas Lietuvoje, pirmasis Kauno radijo stoties viršininkas Alfonsas Jurskis. Mirė 1966 m.
1912 m. – fleitininkas virtuozas, kompozitorius ir dirigentas Juozas Pakalnis. Mirė 1948 m.
1912 m. – švedų diplomatas, Pasaulio tautų teisuolis Raoulis Gustavas Wallenbergas. Antrojo pasaulinio karo metais nuo mirties išgelbėjo tūkstančius Vengrijos žydų. Mirė 1947 m.
1961 m. – Pirmasis afroamerikietis JAV prezidentas, Nobelio taikos premijos laureatas Barackas Obama.
Mirė
1383 m. – Lucko, Liubarsko ir Voluinės kunigaikštis Liubartas Demetrijus (83 m.). Buvo LDK kunigaikščio Gedimino jauniausias sūnus, jo motina buvo antroji Gedimino žmona, Smolensko kunigaikščio Vsevolodo duktė Olga. Vienas iš trijų išlikusių Lucko pilies bokštų pavadintas Liubarto vardu.
1579 m. – Žemaičių seniūnas, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didysis maršalas, Vilniaus kaštelionas Livonijos valdytojas ir etmonas Jonas Chodkevičius (apie 42 m.). Sudarant Liublino uniją Seime vadovavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės delegacijai.
1875 m. – danų poetas, rašytojas, klasikinės literatūrinės pasakos tėvas Hansas Christianas Andersenas (70 m.). Pasaulinę šlovę pelnė jo „Pasakos, pasektos vaikams“. Su humoru ir didele fantazija iš pradžių kūrė vaikams, vėliau savo pasakojimą praturtino subtilia ironija bei gyvenimo išmintimi, todėl jo kūrinius vis labiau ėmė vertinti ir suaugusieji. Populiariausios pasakos: „Karalaitė ant žirnio“, „Sniego Karalienė“, „Bjaurusis ančiukas“, „Naujieji karaliaus drabužiai“.
1999 m. – tapytojas, grafikas Rimtas Kalpokas (91 m.).