Pirmoji ir moderniausia arena Vilniaus rajone
„Pastebime tendenciją, kad vis populiarėjančiam padelio tenisui didžiuosiuose miestuose iššūkiu tampa atrasti erdves, kurios atitiktų aukščiausius žaidimo reikalavimus. „Urban HUB“ projektą Vilniuje kūrėme taip, kad erdvės čia būtų lengvai pritaikomos įvairiai veiklai. 22 000 kv. m. projekte šiuo metu yra susitarta dėl daugiau nei 40 proc. patalpų nuomos, statybos darbai beveik baigti, liepos mėnesį planuojame atidarymą, kurio metu duris atvers ir didžioji dalis nuomininkų. Vertiname, kad iki liepos „Urban HUB“ Vilniuje bus išnuomota virš 50 proc. erdvių“, – sako „Urban HUB“ nekilnojamojo turto nuomos projektų vadovė Lina Zamalytė-Krikščiūnienė.
Naujoji padelio arena užims beveik 7 krepšinio aikštelių plotą, tad čia kuriama ne tik padelio infrastruktūra, bet ir kompleksiškas sveikatingumo kompleksas. Vilniaus padelio arenoje įsikurs ir kavinė-baras, poilsio zona žiūrovams ir žaidėjams, sporto prekių parduotuvė, pirtys, funkcinės zonos apšilimui, masažo ir kineziterapeuto kabinetai. 8 modernūs žaidimo kortai atitiks aukščiausius Tarptautinės padelio federacijos reikalavimus, tad planuojamos ir aukšto lygio varžybos.
„Kartu su „Urban HUB“ komanda, tikime, galime sukurti išskirtinę infrastruktūrą aktyvaus laisvalaikio entuziastams Vilniaus ir Vilniaus rajono gyventojams. Patalpos čia leidžia kurti kompleksišką klubą, kuriame ir daugiau aikštelių, ir poilsio, sveikatingumo erdvių. Siekiame, kad mūsų padelio arenoje būtų jauki ne tik sporto, bet ir laisvalaikio aplinka – šio Vilniaus krašto gyventojai labai aktyvūs, tad norime tapti jų bendruomenės dalimi organizuojant renginius ir labdaringas iniciatyvas. Skaičiuojame, kad padelio arenoje per mėnesį apsilankys per 10–15 tūkst. žaidėjų“, – sako „Vilnius Padel Club, A2“ steigėjas Aidas Stražnickas.
Modernėjanti padelio infrastruktūra
Prieš penkerius metus padelio žaidimui tik įgaunat pagreitį, Lietuvoje padelio arenos įsikūrė erdvėse, kurios tuo metu buvo laisvos – su žemesnėmis lubomis, be papildomų sveikatingumo paslaugų, neefektyviuose pastatuose. Rinkoje atsiradus alternatyvoms, padelio arenų valdytojai pradėjo rinktis modernias erdves, kuriose galima pasiūlyti platesnę aktyvaus laisvalaikio infrastruktūrą.
Pasak A.Stražnicko, nuomos sandoriui su „Urban HUB“ svarbi ir potenciali arenos vieta, 5 km spinduliu, čia gyvena ir dirba per 169 000 gyventojų, tad svarbu, kad tokia infrastruktūra būtų lengvai pasiekiama automobiliu ar viešuoju transportu, o Vilniaus rajono gyventojams – ir pėsčiomis. Taip pat svarbi ir projekto infrastruktūra – nuo patalpų išlaikymo kaštų optimizavimo iki patogios automobilių stovėjimo aikštelės.
„Urban HUB“ Vilniaus rajone, šalia Ukmergės g. statybos darbai jau beveik baigti. Per gegužę planuojama pabaigti montuoti apdailinius geltonus ir žalius fasado elementus, o birželį pabaigti mažosios architektūros detales, apželdinimą, landšaftą bei takelius. 22 000 kv. m. erdvėse, planuojama, įsikurs per 30 verslų, tarp kurių ir prekybos centras, laisvalaikio erdvės, vaistinė, įvairios specializuotų prekių parduotuvės ir paslaugų tiekėjai, „stock-office“ klientai, kurie derina biuro, prekybos ir sandėliavimo erdves. SBA grupės vystomą „Urban HUB“ Vilniuje finansuoja Estijos bankas „BigBank“, į abu miestelius investavo verslininko Tautvydo Barščio ir jo sūnaus bendrovė „TABA Invest“, 30 mln. eurų investuoja Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas.