Vokiečių vandens inžinerinių sistemų kūrėja ir gamintoja, kompanija TECE pristatys visiškai naują sprendimą, TECEprofil unitazo modulį su integruotu higieninio vandens nuleidimo bloku, kuris leis visam laikui pamiršti užsistovėjusį vandenį vamzdynuose, legioneles ir visas su tuo susijusias problemas. Ši kompanija yra pirmoji sanitarinių technologijų tiekėja, nusprendusi higieninio vandens nuleidimo bloką įrengti tiesiog vandens bakelyje. Sprendimas taupo montavimo laiką, nereikia įrenginėti papildomų vamzdžių bei papildomos patikros angos.
Pagal higienos reikalavimus, vamzdžiuose esantis vanduo turi būti pakeičiamas nauju kas 72 valandas. Tais atvejais, kai patalpos yra nuolatos naudojamos, leidžiamas vanduo, jis per panašų laiką pasikeičia natūraliai. Tačiau rečiau naudojamose patalpose – atostogų namuose, kartais viešbučiuose, mokyklose ir kitos paskirties statiniuose, kurie gali būti kurį laiką nenaudojami, arba žmonės juose perdėm taupo vandenį, vanduo užsistovi vamzdyne. Stovinčiame vandenyje ilgainiui atsiranda žmogaus sveikatai kenksmingų mikroorganizmų, jis tampa nebetinkamas gerti. Įrengus higieninio vandens nuleidimo bloką, vandens nebereikia nuleidinėti rankiniu būdu.
Paslėptas bakelyje
Higieninio vandens nuleidimo blokas įrengiamas vandens bakelyje. Toks variantas ypač aktualus, kai interjere norime išvengti papildomų techninių angų. Bloką paprasta pasiekti, nuėmus vandens nuleidimo plokštelę, lygiai taip pat, kaip vandens bakelį ir jo dalis. Elektroniniu būdu valdomi bloko vožtuvai veikia mobilios programėlės pagalba. Nustatomas higieninio vandens nuleidimo į unitazą periodiškumas ir kiekis. Unitazą su higieniniu vandens nuleidimu rekomenduojama statyti visų vonios kambaryje įrengiamų prietaisų grandinės gale, pvz. po praustuvo, skalbimo mašinos, dušo, kad jam suveikus pasikeistų visas nuo vandentiekio įvado iki unitazo vamzdyne esantis vanduo, užsistovėjęs išbėgtų ir į jo vietą atitekėtų naujas, švarus.
Taupo vietą
Du nauji potinkiniai unitazų rėmai padeda taupyti vietą nedidelėse vonios kambarių erdvėse, kur svarbus kiekvienas centimetras. Tai žemas, vos 75 cm aukščio ir itin siauras rėmas, kurį galima montuoti ne tik palei kurią nors sieną, bet ir kampe.
Žemas rėmas patrauklus tuo, kad jo dėka interjere pavyks prie vienos sienos tame pačiame aukštyje sutalpinti ir pakabinamą unitazą ir pastatomą praustuvą. Vandens nuleidimo plokštelė montuojama ant bendro stalviršio. Taip išvengiama skirtingo aukščio horizontalių plokštumų, interjeras įgauną ramų, harmoningą vaizdą.
Siauras, vos 32 cm pločio pakabinamo unitazo rėmas gali būti montuojamas vonios kambario kampe, dėl to prietaisas užima mažiau vietos. Jo „Compact 320“ vandens bakelio tūris sumažintas iki 7 litrų, o forma pritaikyta montavimui į kampą, nes galinės kraštinės yra nuožulnios.
Kurdama šiuos rėmus su sumontuotu vandens bakeliu kompanija nuosekliai laikėsi principo, kad tobulinamos ir kuriamos naujos dalys būtų integruotos į jau egzistuojančių vandens inžinerinių prietaisų sistemą. Pasirinkus juos nekils jokių iššūkių interjero dizaineriui. Bakeliams tinka bet kuri TECE vandens nuleidimo plokštelė iš asortimento, siekiančio apie 300 skirtingų dizaino variantų.
Prisidės prie montuotojų čempionato
Kaip ir kitais kartais, šiemet parodos metu vyks montuotojų čempionatas. TECE įrengė stendą varžyboms, kur meistrai galės demonstruoti savo gebėjimus greitai, teisingai ir kokybiškai sumontuoti vandens inžinerinius prietaisus.
Pasak bendrovės „TECE Baltikum“ komercijos direktoriaus Regimanto Mikučionio, šie čempionatai padeda ugdyti meistrų kvalifikaciją, tam tikra prasme motyvuoja juos tobulinti žinias ir įgūdžius. „Mums labai svarbu, kad būtų kuo daugiau meistrų, išmanančių produktus ir gebančius juos teisingai montuoti, nes nuo to didele dalimi priklauso, kaip jie veiks ir kiek žmonės galės mėgautis komfortu, kurį teikia inovatyvūs technikos sprendimai. Į parodą kviečiau ne tik susipažinti su naujovėmis, bet ir su gerais meistrais, kurių kartais tenka ir su žiburiu ieškoti“, – sakė R.Mikučionis.
Parengta bendradarbiaujant su TECE Baltikum.