Tuo tarpu apleisti rūmai jau tampa pavojingi. Jų seniai niekas nesaugo, krenta plytos. Visi langai išdaužyti, pavojinga ir viduje, kur bet kuriuo metu gali griūti perdangos.
Kada įvyks kitos 1,9 tūkst. kvadratinių metrų pastato varžytynės – nežinia. Varžytynių skelbimuose nurodoma, kad rūmų nusidėvėjimas jau pasiekė 50 procentų. Kartu su rūmais antstolė parduoda ir 99 metų nuomos teisę į 2,6 hektaro sklypą aplink rūmus. Žemės nuomos sutartis buvo sudaryta 2007-aisiais. Tačiau ir tai nesudomino pirkėjų, nes dvarui reikia milžiniškų investicijų.
Prieš tai Lentvario dvaro rūmus mėgino parduoti ir SEB bankas, kuris L.Pinkevičiui buvo suteikęs 1,176 mln. eurų paskolą.
Norėdamas atgauti skolą, SEB bankas rūmus iš pradžių paprašė Vilniaus miesto apylinkės teismo areštuoti.
Paskolą L.Pinkevičius bankui turėjo grąžinti iki 2032 metų. Tačiau paskutinį mokėjimą pagal paskolą verslininkas atliko 2010 metų lapkritį, kai pervedė 62,87 euro.
SEB bankas teismui nurodė, kad L.Pinkevičiaus skola siekia 1,146 mln. eurų. Iš jų 31 tūkst. eurų – delspinigiai.
Paskutinį kartą Lentvario dvaro rūmuose restauravimo ir remonto darbai vyko 1973 metais. Juos įsigijęs L.Pinkevičius 2007-aisiais čia šventė vestuves su manekene Asta Valentaite. Po metų pradėti patalpų valymo darbai – išluptos grindys, sena danga. Jaunavedžiai neslėpė planų šiuose rūmuose apsigyventi.
Tačiau L.Pinkevičiaus ir jo išrinktosios planai žlugo, vėliau pora išsiskyrė. Tad rūmai buvo palikti likimo valiai.
„Vidaus apdaila: sienos – be apdailos, dažytos, bet dažai nutrupėję, ludos – be apdailos, tinkuotos“, – taip būklę pastato viduje įvertino specialistai. Anot jų, pastato konstrukcijų būklė – prastesnė už vidutinę, o inžinerinė įranga – išvis prasta.