Kurti individualiam charakteriui pritaikytus šventinius interjerus menininkas ėmėsi vienos iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“ statomuose projektuose.
„Kiekvieną iš savo gyvenviečių, kvartalų ar komercinių erdvių kuriame savitai – norime, kad jie miestui suteiktų daugiau spalvų, įvairumo ir gyvumo. Stengiamės įsivaizduoti žmones, kurie ten gyvens ar dirbs, ir plėtoti būtent jiems pritaikytas erdves“, – sako „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.
Fotografo A. Vasiliausko ir dirbtinio intelekto sugeneruoti interjerai – labai skirtingi. Gamtos apsuptyje gyventi norinčioms šeimoms pritaikytai „Vyšnių“ gyvenvietei jie pasiūlė jaukų, šviesų ir vaikišką Helovino interjerą, tuo tarpu modernų gyvenimą „Skylum“ dangoraižiuose atvaizdavo šiurpiu koridoriaus interjeru.
Visai kitoks rezultatas – stilingų, aktyvų gyvenimą mieste su už langų žaliuojančio draustinio ramybe derinti siūlančių „Bajorų lajų“ namų Helovino interjere. Baimės ir gąsdinimo čia – nedaug, dominuoja žvakės, veidrodžiai ir pastelinės spalvos.
„Fotografai ir interjero dizaineriai gali būti ramūs, kad dirbtinis intelektas bent kol kas darbo iš mūsų neatims, tačiau jis gali padėti išplėsti akiratį, išlaisvinti vaizduotę. Kaip ir šiuo atveju – gebėjimas prisitaikyti prie skirtingų projektų charakterių, atrasti ir pasiūlyti kiekvienam iš jų tinkamiausias šventines dekoracijas gali tapti puikiu įkvėpimu realių proginių dekoracijų kūrimui“, – teigia A. Vasiliauskas.
Kartu su dirbtinio intelekto įrankiu „Midjourney“ jis papuošė ir dar vieną bendrovės statomą projektą: Kaune įsikūrusį komercinį stock-office „Stockholm“. Erdvus komercinis sandėlis virto šiurpia Helovino erdve.