7 tūkst. kv. m ploto pastate yra 164 viešbučio kambariai, atitinkantys tarptautinį „Hilton“ prekės ženklo standartą. Viešbutyje veiks sporto salė ir restoranas su lauko terasa, 300 kv. m. konferencijų centras. „Hilton“ švenčia šimtmetį, todėl ir viešbutyje sostinėje daug Lietuvos istorijos elementų.
Bendrųjų erdvių interjerą suprojektavusi „Jurta architektai“ komanda pasiūlė grįžti prie baltiškų šaknų. Registratūroje – žalvarinė apšvietimo instaliacija, primenanti kabančiuosius sodus, skudučių siena konferencijų salėje, židinys, primenantis aukurą, baltų gentis atitinkantys konferencijų salių pavadinimai. Konferencijų salę puošia reprodukcijos, atspindinčius baltų genčių gyvenimą, taip pat į baltų raštus panašios žalvario detalės grindų plytelėse.
150 kv. m ploto konferencijų centras dalijamas į tris sales renginiams, pirmasis renginys suplanuotas liepos 11-ąją. Konferencijų centre įrengta pirmoji Lietuvoje moderni vaizdo siena.
Keturių žvaigždučių 164 kambarių (nuo 24 kv. m ploto) viešbutis su konferencijų centru svečius jau priima, rezervuoti pirmieji 20 kambarių. Viešbutis tikisi ir lankytojų, kurie apsistoja ten, kur atidaromas „Hilton“ viešbutis. Viešbučiu domisi ir savaitgaliui apsistojantieji sostinėje.
„Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, biurų, būstų ir komercinių patalpų kompleksą „Live Square“ plėtoja bendrovė „Eika“, čia investuojanti 49 mln. eurų.
Viešbučio „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ vadovas Tadas Ėvaltas pasakojo, kad pirmasis tarptautinis viešbutis būtų toks, kuriuo didžiuotųsi „Hilton“. „Hilton“ kelia labai aukštus reikalavimus aptarnavimui ir kokybei. O Vilnius, anot T. Ėvalto, gali iškėlęs galvą skelbti, jog turime pirmąjį „Hilton“ viešbutį.
Viešbučio statytojos ir savininkės nekilnojamojo turto bendrovės „Eika“ vadovas Domas Dargis kalbėjo, jog „Eikos“ kelionė iki rezultato tęsėsi kone 20 metų. Šiame viešbutyje, anot D. Dargio, panaudota šiuolaikiškų, Lietuvoje dar nematytų, medžiagų, technologijų, išskirtinė automobilių stovėjimo aikštelė. Kad viešbutis būtų atidarytas laiku komanda dirbo neskaičiuodama darbo valandų.
„Prieš pradėdami statybų darbus apie panašų projektą Gedimino prospekte svarstėme trejus metus. Šiandien matome, kad sprendimas pasiteisino su kaupu. Matome didelį poreikį tokio tipo kompleksams kaip „Live Square“: laisvų apartamentų jau beveik neturime, verslo centras jau užsipildęs, liko kelios laisvos prekybinės galerijos patalpos. Tikime, kad ši prospekto dalis atgis dar labiau ir miestiečiai bei miesto svečiai vis dažniau užsuks į komplekse esantį skverą ir viešą stogo terasą su nuostabia panorama“, – komentavo bendrovės „Eika“ generalinis direktorius.
Lankytojai viešbutyje papildomai ras sporto salę, erdves bendravimui ir terasą ant pastato stogo su Vilniaus panorama. Viešbutyje taip pat veikia konceptualus restoranas su erdvia terasa.
Viešbučio operatoriaus „Apex Alliance“ vadovas Augustinas Barauskas kalbėjo, jog simboliška atidaryti viešbutį „Hilton“ švenčiant šimtmetį. Jau dabar neabejojama, kad šis į verslą orientuotas viešbutis sostinėje bus pavzydys kitiems, planuojantiems turėti „Hilton“ . Operatorius žada siekti aukščiausių kokybės standartų ir tapti pirmu numeriu Europoje.
Viešbučio operatorius yra „Apex Alliance Hotel Management“, valdantis viešbučius „Hilton Garden Inn Bucharest Old Town“, „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“.
Greta „Hilton Garden Inn“ sostinės Gedimino prospekte iškilusiame komerciniame pastate įrengta biurų, taip pat parduotuvių ir restoranų. Šalia pastatyti daugiabučiai. „Eika“ projekto plėtrą teritorijoje tarp Dainavos, V. Kudirkos gatvių ir Gedimino prospekto pradėjo 2017-ųjų rudenį.
Pastato architektai – „Unitectus“ komanda, interjero architektai – „Jurta architektai“. Viešbučio kambarių interjeras – „Unitectus“.