Klientai laimi
Pasaulinė ir Lietuvos praktikos rodo, kad bendradarbystės erdvės tampa vis patrauklesne specialistų susibūrimo ir darbo vieta. Jose dalinamasi idėjomis, bendradarbiaujama, atveriamos durys į kūrybiškumą, dažnai prasideda kelias į inovacijas. Profesionalams užtikrinama puiki darbo atmosfera, pasiūlomos laisvalaikio ar net pramogų erdvės. Tuo tarpu „Unideco“ specialistus vilios ne tik patogia, visomis priemonėmis aprūpinta darbo vieta, susitikimų erdve su konferencine įranga, kokybišku kavos aparatu, tačiau ir galimybe klientui iš karto suteikti visą informaciją. Vilniuje, Šiaurės miestelyje, įsikūrusį namų apdailos centrą aplankę naujakuriai ar klientai, renovuojantys jau turimą būstą, kartu su dizaineriu ar architektu galės planuoti būsto viziją, apžiūrėti siūlomas medžiagas ir atrasti labiausiai patinkančius sprendimus.
Prekybos centrą valdančios bendrovės „Šklėriai“ vadovas Audrius Mockus pasakoja, kad pats „Unideco“ gimė dėl idėjos po vienu stogu suburti visus prekiautojus apdailos medžiagomis. Anot jo, žmogus, nusprendęs įsirengti būstą, paprastai susiduria su daugybe klausimų, todėl itin naudinga turėti interjero dizainerį, padėsiantį rasti teisingus atsakymus: „Pamatę lankytojams kylančius sunkumus, mes pradėjome ieškoti, kaip galėtume transformuoti prekybos centrą į vietą, kurioje klientas ne tik rastų apdailos medžiagų, bet ir gautų profesionalias konsultacijas. Vėliau nusprendėme, kad būtų patogu, jog dizaineriai ir medžiagos, kurios naudojamos būsto įrengimui, įsikurtų vienoje vietoje.“
Sėkmingai įgyvendinamu projektu besidžiaugianti „Unideco“ rinkodaros vadovė Viktorija Urbelytė sutinka, kad naujosios erdvės itin aktualios ne tik profesionalų bendruomenei, tačiau ir klientams, kurie įsirengia ar atsinaujina būstus. „Vienoje vietoje bus suburti interjero dizaino salonai, interjero dizaineriai, architektai bei centro lankytojai. Tai reiškia, kad praktiškai visi iš to turės naudos. O daugiausia išloš namus įsirengiantys žmonės. Atėję į prekybos centrą jie matys visas medžiagas, kurių gali prireikti atliekant apdailos ar dekoravimo darbus, sykiu gaus profesionalias konsultacijas. Būsto įrengimas yra kompleksinis procesas, visada kyla daug abejonių. Mes pasistengsime jas išsklaidyti“, – pasakoja specialistė.
Mažiausia bendradarbystės erdvė
„Unideco“ atstovai tikina, kad naujoji erdvė – pati mažiausia Lietuvoje, tačiau mano, kad tokia išliks neilgai. Anot įmonės vadovo, šiuo eksperimentu siekiama sužinoti tokio projekto paklausą ir vartotojų lūkesčius. „Pas mus yra tik šešios darbo vietos, nes mėginame įgyvendinti nestandartinę koncepciją. Bendradarbystės centras yra eksperimentinis ir skirtas specializuotai bendruomenei. Šis bandymas atskleis tokio projekto pliusus ir minusus, atsakys į kylančius klausimus ir tada jau galėsime plėtoti idėją“, – planais dalijosi A. Mockus.
V. Urbelytė akcentuoja, kad net ir būdamas itin mažas, bendradarbystės centras atveria daug galimybių: „Už stiklinių pertvarų yra ir platesnė erdvė, kuri transformuojasi į renginių, pasitarimų, pristatymų ar įvairių seminarų zoną. Ja gali laisvai naudotis mūsų dizaineriai ir architektai.“
Anot rinkodaros vadovės, įmonė neslepia ambicijų tobulėti. Plėtros galimybių daug – Lietuvoje bendradarbystės erdvės vis labiau pasiteisina, yra pamėgtos naujos kartos specialistų. Ne viena erdvė jau yra išauginusi naujas bendruomenes, kurių nariai, besidalindami patirtimi, sukūrė ne vieną stambų projektą. „Unideco“ atveriamas bendradarbystės centras šalyje analogų neturi.
Šiandien prekybos centro patalpose nuolat organizuojami renginiai, skirti tiek klientams, tiek profesionalams. Juose pristatomos naujausios interjero dizaino ir apdailos medžiagų tendencijos, galima išgirsti vertingų patarimų, kaip funkcionaliai išnaudoti būsto erdvę, kaip ją pritaikyti savo poreikiams. „Unideco“ įsikūrę daugiau nei 33 skirtingi specializuoti apdailos bei interjero salonai. Nuo šiol klientai čia ne tik sulauks profesionalių konsultacijų, tačiau ir sutiks bendradarbystės erdvėje plušantį savo interjero dizainerį ar architektą.