Joje L.Juška išskyrė naująjį „Hugo“ modelį – lovą, kuri turi itin ergonomišką galvūgalio dalį, tad joje galima ne tik patogiai išsimiegoti, bet ir jaukiai vakaroti su knyga.
„Lovely“ bei „Dreamer“ – lovos, kurias jau spėjo įvertinti jaunimas. Juk išties bene sudėtingiausia amuose įrengti vaiko ar jaunuolio kambarį, ypač rasti jiems tinkamas ir stilingas lovas, todėl vilniečiai baldų gamintojai joms skiria ypač daug dėmesio.
Per dešimtmetį sukauptą patirtį baldininkai naudoja kurdami per 30 skirtingų lovų modelių. Įmonės komanda ne tik nuolat domisi visomis naujovėmis, gilinasi į baldų technologijų inovacijas, bet ir ieško savito stiliaus, įdomesnių sprendinių ir būtinai – subtlilaus dizaino sprendimų savo kuriamiems baldams.
„Juk pirkėjas pirmiausia įvertina lovų stilių, dizainą, žodžiu mato, gražų kevalą, o konstrukcijos elementų, medžiagų, kurios naudotos gaminio viduje – to pamatyti jis negali. Todėl čia ypač svarbus gamintojo patikimumas.
Kone pusę gyvenimo praleidžiame ant lovos, tad ji pirmiausia turi būti tvirta, teisingai sukonstruota, jai turi būti labai atidžiai parinktos jungiančios detalės
Gamindami lovas naudojame universalias, bet kokio tipo ortopediniam čiužiniui tinkamas groteles, todėl mūsų baldai užtikrina net tik malonų, bet ir sveiką poilsį. O kadangi naudojamos ne tik kokybiškos, bet ir ekologiškos baldų detalės, turime ką pasiūlyti ir alergiškiems žmonėms“, – apie asortimentą parodoje kalbėjo L.Juška.
Pagal ES normatyvus dviejų metų garantiją privaloma suteikti visiems baldas, o štai „Subtila“ garantuoja amžiną savo gaminių priežiūra. Todėl nenuostabu, kad jų lovas perka kelios šeimų kartos, ir dar rekomenduoja savo draugams.
Kokią didžiausią lovą yra pagaminę?
„2,6 m pločio ir 3 m ilgio. Lietuviai esame aukštaūgiai, tad mums 2,2 m ilgio lova – standartas, ne išimtis, o štai italams užtenka ir 1,8 m“, – šypsosi verslininkas.
Jų gaminamų lovų kaina prasideda nuo 900 eurų.