Tačiau kėdžių kaina verslininką kiek nuliūdino – ergonomiškas praėjusių metų modelis atitinkamai ir kainavo. Ir tada V.Daukintis sumojo, kaip atpiginti baldus, tiksliau, jų gamybą. Verslininko planas pasiteisino 100 procentų: kėdes gamino trys įmonės, dvi Italijoje ir viena Lietuvoje. Italijoje vieni pagamino metalines jų konstrukcijas, kiti – likusius komponentus, o lietuviai aptraukė audiniu, taip jų kaina sumažėjo perpus.
1960 vienetų pavasarį sėkmingai atkeliavo į o „Litexpo“ , o dar 360 teleskopinių kėdžių, kuriomis taip pat pasirūpino „Vadasiga“, didžiąją salę pasiekė visai neseniai.
„Puikios inžinerinės ir šių kėdžių valdymo galimybės padeda efektyviai panaudoti erdvę – prireikus daugiau vietos, per kelias minutes kėdės gali būti sustumtos“, – demonstravo V.Daukintis.
Iš pagrindų atnaujinti pirmieji rūmai šiandien yra viena moderniausių erdvių Lietuvoje.
„O tiksliau – pati moderniausia, – džiaugiasi laikinai „Litexpo“ direktoriaus pareigas einantis Justinas Bortkevičius. – Buvusi netaisyklingos aštuoneto formos salė po rekonstrukcijos padidėjo ir virto taisyklingo stačiakampio formos ir tai leidžia panaudoti kiekvieną iš 2327 kvadratinių metrų.“
Ypač daug dėmesio buvo skirta šios salės apšvietimo, garso ir vaizdo įrangai. „Kai mūsų IT skyriaus vadovo pasiteiravau, ko mums dar trūksta, kad čia galėtume surengti kokybišką koncertą, jis atsakė: „Tik mikrofono atlikėjui“, – džiaugėsi J.Bortkevičius.
Pirmuosiuose rūmuose taip pat padidintas kavinės plotas, įrengtos trys posėdžių salės, visiškai pakeistas stogas bei vėdinimo ir šildymo sistemos. Atnaujinimo projekto autoriai – Rolando Paleko architektų studija, konsultantas – 1977-aisiais pastatyto Parodų ir konferencijų bei renginių centro architektas Edmundas Stasiulis.