„Sugebėjus neviršyti nurodyto biudžeto, kitas žingsnis buvo funkcionalumas. Siekiau racionaliai išdėlioti ir išspręsti erdves taip, kad nedideliame plote žmonės jaustųsi komfortiškai ir laisvai.
Didžiausias keblumas, su kuriuo man teko susidurti įrengiant šiuos namus, buvo televizoriaus baldo vieta, nes pirminiame buto plane ji buvo numatyta priešais vitrininius langus ir sėdint ant sofos, televizorių žiūrėti būtų tekę pakreipus galvą.
Beieškant geriausio sprendimo gimė idėja sukurti daugiafunkcinę sienelę. Joje įmontuotas televizorius sukiojasi, todėl jį žmonės gali žiūrėti ir iš svetainės, ir iš virtuvės pusės. Ši sienelė taip pat atskiria virtuvės bei svetainės erdves, tuo pačiu ji tarnauja kaip knygų lentyna”, - apie mažiau nei tris mėnesius trukusį įrengimo projektą kalbėjo G.Jarmalavičiūtė.
Naujos statybos pastate įsikūrusiam trijų kambarių butui kūrėja parinko interjero stilių, artimą gamtai.
Gamtiniai motyvai vyrauja daugelyje dizainerės projektų dėl gana paprastos priežasties – gamtą primenančioje aplinkoje žmonės pailsi, atgyja ir pasisemia jėgų. Beveik 60 kvadratinių metrų ploto bute pavyko įrengti erdvią virtuvę, šalia šioje zonoje esančio lango suprojektuotas ir valgomojo stalas, prie kurio jauku valgyti ir bendrauti.
Kadangi bute parinkta gamtos tema, ją galima pastebėti ir valgomojo erdvėje – čia parinktos dvi žalios kėdės, kurių spalva ritmiškai atsikartoja ant svetainės sienos nutapytame studijos „Apuka“ piešinyje.
„Tęsiant gamtos tematiką buvo parinkta natūralaus ąžuolo imitacijos grindų danga, ji buvo priderinta ir prie durų. Sofos spalva buvo parinkta atsižvelgiant į viršutines virtuvės spinteles ir miegamojo tekstilę. Pilkas kilimas dera kartu su pilku virtuvės stalviršiu bei kėdėmis, o darbo kambario sofos ir lentynų mėlis atsikartoja vonios mozaikoje”, - vardijo dizainerė.
Didžioji dalis kūrėjai skirto biudžeto buvo panaudota nestandartiniams kietiesiems baldams bei aukšto atsparumo laminuotai grindų dangai, plytelėms ir santechnikos įrenginiams. Likusiems, mažiau naudojamiems ir lengviau pakeičiamiems būsto daiktams dizainerė panaudojo mažiau lėšų.
„Kuriant interjerą patiems svarbu pernelyg nežaisti su spalvomis ar tekstūromis, kai tokių elementų atsiranda per daug, jie ima varginti kasdienybėje. Svarbiausia stengtis sukurti vientisą stilių visose būsto erdvėse“, - pridėjo G.Jarmalavičiūtė.