Viskas prasidėjo, kai sutuoktinių pora įsigijo nediduką butą sostinės Naujamiestyje. 27 kvadratinių metrų plote jie viską išgriovė ir neskubėdami, įgyvendindami vieną idėją po kitos kūrė savo pirmuosius bendrus namus. Tada ir ėmė gaminti baldus – nestandartinėje erdvėje netiko eiliniai.
„Sugalvojome, kokių norime, pasibraižėme, užsisakėme medžiagų ir vėliau viską susimontavome“, – smagiai, tarsi apie savaime suprantamą dalyką, pasakojo 26 metų baldų kūrėja.
Tame bute kartu su bendraamžiu sutuoktiniu jie įgyvendino daug įdomių sprendimų, sugalvojo ir sukonstravo tiek netikėtų vietų daiktams laikyti, kad panašiai tiek net didesniame būste nerastum. Kai šį jų butą išvydo artimieji, viskas ir užsisuko – šiuolaikiškų, niekur nematytų ir itin kruopščiai pagamintų baldų pirmiausia panoro tėvai, vėliau žinia apie šią porą pasklido iš lūpų į lūpas.
Dabar Aušra su Arnu skaičiuoja, jog jų sukurti ir pagaminti baldai stovi keliasdešimtyje būstų, – pas draugus, draugų draugus ir dar daugiau. Naują lizdą spėjo susisukti ir sau.
Bendrabučio tipo 46 kvadratinių metrų ploto bute, kuriame nebuvo nei vonios, nei tualeto, jie paliko tik porą metrų senos sienos, visa kita lipdė iš naujo. Čia net šviestuvus bei interjero aksesuarus patys pasigamino. „O ką daryti, jei nerandi tokių, kokių nori“, – šypsosi Aušra.
Jie jauni, gal todėl jų paslaugos pigios ir jiems netrūksta užsakymų?
„Nepigios, – tiesiai sako Aušra. – Bet mes nebijome sakyti žmonėms „ne“, nes visada norime gero rezultato. Tiesmukai sakome, kad pigesnis sprendimas ne visada yra geresnis. Kartais svarstau, kad būtent toks atviras bendravimas patinka užsakovams.“