Namas, iš kurio atsiveria 180 laipsnių – nuo rytų iki vakarų – panorama, ištisus metus skendi saulės spinduliuose.
Aštuonkampė vila šimtmečius išgyveno beveik nepaliesta, kol 2019 m. šeimininkai nusprendė ją renovuoti.
„Penkių asmenų šeimai skirtos renovacijos tikslas buvo susigrąžinti unikalų namo ir sodo charakterį, kartu įtraukiančiu dialogu integruojant naujus elementus į istorinę struktūrą“, – sakė architektūros studijos „J. Mayer H. Architects“ architektas.
Visi esami paviršiai, įmontuoti baldai ir funkcionalūs daiktai buvo išsaugoti ir suvienodinti monochromine dažų schema kiekviename kambaryje. Blizgi apdaila čia išryškina nelygumus ir nusidėvėjimo požymius, atskleisdama daugybę laiko sluoksnių.
Kambariai, atgręžti į ežerą, nudažyti šviesiomis spalvomis, kad pagautų sklindančią šviesą ir atspindėtų vandens atspindžius ant lubų. Kiti kambariai nudažyti tamsesniais mėlynais ir rudais tonais, taip sukuriant ramų, introvertišką prieglobstį net ir kaitrioje vasaros saulėje.
Antrajame etape vienspalvį foną papildė specialūs objektai, pavyzdžiui, charakteringi baldai, marmuro elementai vonios kambariuose ir unikalūs šviestuvai.
Iš pradžių pagrindiniuose vilos kambariuose gyvenamajame aukšte buvo skirtingos kokybės lubų freskos, tačiau išliko tik ovalaus kambario su židiniu freska.
Kaip užuominą į praeitį paryžietis dailininkas Matthieu Cossé sukūrė dviejų veidrodinių kampinių kambarių, kuriuose įrengta virtuvė ir kabinetas, lubas.
Vilos eksterjeras buvo kruopščiai patobulintas, išlaikant originalią fasado spalvą ir pritaikant prie jos langų rėmus bei apvadus. Naujos markizės ir žalios langinės suteikia papildomų akcentų.
Sodas, nors jame išliko daug esamų elementų, taip pat buvo visiškai pertvarkytas. Esamas baseinas buvo išklotas regione populiariu žalsvu akmeniu, o šalia įrengtos sėdimos vietos.
Priešingoje vilos pusėje stovi Tony Matelli skulptūra.