5016 kv. m apartamentų dizainas išlaisvina iš stereotipinių miesto daugiabučių standartų. „Mes atsižvelgiame į tai, kas daro miestą tinkamesnį gyventi: pokalbius su gamta ir pokalbius su kitais žmonėmis“, – sakė apartamentų projekto autorius.
Anot jo, atviros erdvės ir žaluma padeda tvariau gyventi vienam šalia. Trys kiemai sukuria tam tikrus erdvinius taškus, kad šviesa ir žaluma patektų į sklypą. Keletas mažesnių statinių yra suprojektuoti į gatvės pusę. Aplink kiekvieną tūrį ir kiemą vingiuoja faktūrinis mūras, o šešėliai juda skirtingomis kryptimis, kad atspindėtų saulės ir metų laikų judėjimą.
Čia įsikūrusi bendruomenė ne tik užima bendras erdves, skirtas gyventi ir ilsėtis kartu, bet neformaliu bendravimu kuria tarpusavio bendrystės ryšius. Kaimynai mato, kada vieni ar kiti išeina iš namų ir į juos sugrįžta, o bendras įvažiavimo kiemas tik dar labiau skatina pokalbius. Skaidrios medžiagos šiame pastate leidžia šviesai ir besikeičiantiems metų laikams skverbtis į pastato vidų bei daryti įtaką čia gyvenančiųjų kasdienio gyvenimo ritmui ir veiklai.
Gyvenimas bendruomenėje taip pat susijęs ir su kontrastingomis erdvėmis, užtikrinančiomis privatumą ir intymumą. Įėjimas į kiekvieną butą yra tiesiai iš lauko. Perėjimas į privačią erdvę prasideda nuo terasos, kuri primena kaimynų namų stogines – tai tarsi slenkstis tarp vidaus ir išorės, bendruomenės ir individo.
Gyvenamosios erdvės yra atskirtos, o jų santykis su kiemus užpildančiu kraštovaizdžiu yra itin apibrėžtas ir individualus. Tačiau suprojektuotos didelės terasos išplečia kiekvieną gyvenamąją erdvę į lauką. Langai čia yra trijose kiekvieno buto pusėse, o jų dydžių derinys lemia kintančios natūralios šviesos atmosferą ir įrėmintus vaizdus į kiemus bei už jų esančią kaimynystę.