222 kv. m namas, studijos „Anahata“ pastatytas Bangalore (ofic. Bangaluru), Indijoje, yra funkcionalus meno ir architektūros derinys, atitinkantis penkių asmenų šeimos poreikius. Autentiškas dizainas pasirinktas siekiant sukurti asmenines erdves šeimos nariams, tačiau kartu išlaikytas ir erdvių bendrumas. Kiekvienas šeimos narys naudojasi savo šventove, unikaliai pritaikyta jo pageidavimams, o bendros erdvės sklandžiai sujungia šias individualias sferas.
„Joshi House“ pavadintas nams yra tarsi prieglobstis asmeniniams apmąstymams, tačiau kartu tai ir gyvybinga scena bendriems potyriams.
Namo eksterjeras – tai pusiausvyros ir proporcijų studija, kurioje kiekvienas elementas kruopščiai apgalvotas, kad sukurtų bendrą dizaino darną. Naudojami geometriniai tūriai suteikia ritmo ir vizualinės harmonijos jausmą, todėl visas būstas skamba tarsi formos ir funkcijos simfonija.
Namuose siekiama laikui nepavaldžios elegancijos, kuri pranoksta laikinas tendencijas, o švara liudija šiuolaikinio dizaino principus, vientisą estetiką, ištrinančią ribas tarp meno ir architektūros. Tūrių išdėstymas, šviesos žaismas ir manipuliavimas būsto masteliu kuria sinergiją ir padeda gyventojams patirti skirtingas patirtis.
Sujungdamas svetainės, valgomojo ir virtuvės zonas, apskritimo formos geltonas balkonas ne tik vizualiai susieja erdves, bet ir kuria vientisumą.
Geltonas apskritimas tęsiasi ir už interjero ribų, virsdamas deniu, kuris grakščiai išplečia gyvenamąją erdvę į lauką.
Langai nuo grindų iki lubų, tad pro juos į namo vidų sklindanti natūrali šviesa užlieja interjerą, sukurdama gyvą drobę, kurioje kruopščiai parinktos medžio, akmens ir žalvario medžiagos. Sąmoningas pasirinkimas langus iškelti iki stogo lygio maksimaliai padidina erdvę, todėl kiekvienas kambarys tampa dangaus, gamtos grožio ir šviesos žaismo per visą dieną paveikslu. Virš valgomojo zonos esantis stoglangis taip pat praturtina erdvę natūralia šviesa, sukurdamas patrauklią aplinką valgomojo vietai.
Interjere strategiškai išdėstyti žalvariniai elementai, kurie gaudo ir atspindi dienos metu besikeičiančią šviesą, sukuria sinergiją, kuri keičia atmosferą nuo aušros iki sutemų. Ši sąmoninga šviesos choreografija – nuo dangiškų stoglangių iki šviesą atspindinčių žalvario akcentų – sustiprina architektūrinę patirtį.
„Joshi House“ namas – tai įrodymas, jog meno ir architektūros simbiozė yra ne abstrakti sąvoka, o išgyventa tikrovė, kurioje erdvės kelia emocijas, provokuoja mintis ir įkvepia kūrybiškumą.