Projektuojant buvo atliekami išsamūs miestelio Mont Tremblant, esančio Kvebeko priemiestyje, Kanadoje, kultūros ir gamtos paveldo tyrimai. „Klientą ir mane įkvėpė šios vietovės gyventojų, tokių kaip Stan‘as Ferguson‘as ir Hans‘as Falkner‘is, drąsi nuotykių dvasia, taip pat 1940 m. „apres-ski“ (liet. laikas po slidinėjimo) paveikslai, kuriuose vaizduojami jaukūs pasisėdėjimai prie židinio“, – pasakoja S. Gaulin-Brown. Namelio dizainas taip pat buvo kuriamas atsižvelgiant į supantį natūralų kontekstą: paparčius, beržus, elnius ir didelius ledynų riedulius, išsibarsčiusius miško paklotėje.
Namelio išorė iškalta dažytomis medinėmis dailylentėmis, kurios suskirstytos į viršutinę ir apatinę dalis. Apatinė dalis – juodomis vertikaliomis lentomis ir lentjuostėmis, o viršutinė dalis – ochros, iš žemės gaunamo pigmento, spalvos horizontaliai išdėstytomis lentelėmis su grioveliais. Toks dizainas leidžia didelei langų juostai, einančiai palei pagrindinį fasadą, susilieti su apatine namo dalimi. Toks pagrindas atrodo tarsi apanglėję rąstai, iš kurių tarsi ugnis kyla viršutinė ochros spalvos dalis. Šį motyvą sustiprina dailylenčių tęsinys į viršuje esantį lenktą stoglangį. Jo forma taip pat primena tradicinį kvebekietišką stogą su išlenktais galais.
Namelyje įrengti trys miegamieji ir du vonios kambariai. Siekiant maksimaliai padidinti gyvenamąjį plotą, miegamieji buvo suprojektuoti minimalaus dydžio. Pagrindinės gyvenamosios erdvės sienos apkaltos dėmėms atsparia fanera, kuri kartu suteikia ir natūralios šilumos. Namo langai driekiasi horizontaliai nuo sienos iki sienos, todėl pro juos gyventojams atsiveria panoraminiai vaizdai, o virš langų – beveik 4 metrų aukščio lubos. Lauke žemė šlaituojasi aukštyn, o iš vidaus matosi tik miško paklotė, nusėta senovinių ledyninių erozinių riedulių, ir klajojantys baltauodegiai elniai.
Šiaurinėje gyvenamosios erdvės dalyje židinys ir televizoriaus spintelė konceptualiai suprojektuoti kartu, o iš betono išlietas pagrindas sukuria idealią vietą malkoms laikyti. Židinys apkaltas milteliniu būdu dengtu plienu, kuris suprojektuotas po sienine spinta, dienos metu slepiančioje televizorių ir stalo žaidimus. Jos užapvalintas kampas sukuria vientisumą, nes natūraliai pereina į pagrindinį miegamąjį.
Virš spintos yra dar viena erdvė, padengta vario spalvos metalo plokštėmis, kurios atspindi erdvės šviesas ir skleidžia šilumą. Per visą pagrindinę gyvenamąją erdvę išdėstytas LED apšvietimas suteikia dramatiškumo ir puikiai paruošia pagrindinę erdvę pasisėdėjimams po slidinėjimo.
Virtuvėje panaudotos vario atspalvio metalinės dailylentės, kurios vainikuoja virtuvės bloką ir sukuria elegantišką ir nerūpestingą atmosferą, primenančią pirmuosius Tremblant slidininkus. Istoriniai vaizdai buvo gauti iš Kvebeko nacionalinės bibliotekos. Jie įrėminti aplink namą, kad istorijos pojūtis taptų labiau juntamas. Pagrindiniame miegamajame visą sieną užima istorinė originalaus Mont Tremblant garvežio nuotrauka.
Pasak architekto, pagrindinis tikslas buvo sukurti erdvę, kuri būtų ir moderni, ir nepavaldi laikui – puikiai atspindinti Mont Tremblant vietovės dvasią.