Studijos „Jean Verville architectus“ suprojektuotas 181 kv. m ploto poilsio namas kūrėjų pavadintas personalizuota alternatyvia visata. Namas buvo kuriamas glaudžiai bendradarbiaujant su klientais ir laikantis, kaip teigė kūrėjai, architektūrinio matematinio griežtumo.
Komanda atsigręžė į maištingus italų judėjimo „Memphis“ kūrinius, pasiskolindama su šiuo judėjimu siejamas geometrijos formas ir išraiškingas spalvas. Architektai „Memphis“ judėjimą apibūdino kaip priešpriešą monotonijai ir monochrominei savo laikmečio architektūrai bei dizainui.
„Memphis“ judėjimo (1980–1988 metais) pradininkas – italų architektas ir dizaineris Ettore Sottsass. Jis subūrė komandą, kad pasipriešintų tuomečiam ramiam ir funkcionaliam interjerui bei sukurtų kažką kitokį ir naują, rašo „Archdaily“.
Namo Kanadoje interjero sprendimai taip pat atsipindi beprotiškas aštuntojo dešimtmečio idėjas, išraiškingų ir kontrastingų sąsajų sistemoje naudojama daugybė nuorodų, atskleidžiančių savininkų asmenybes.
Namas darniai įsilieja į aplinką. Pietinėje pusėje linija išdėstyti kambariai leidžia nuolat stebėti aplinkinį kraštovaizdį ir teritorijoje tekantį upelį.
„Studio Jean Verville“ sukurtas namas, pavadintas „MEV Cabin“, išsiskiria išlenkta forma ir kaleidoskopišku interjeru. Architektai pabrėžia, kad jų tikslas, projektuojant šį namą, priminti beprotišką aštuntojo dešimtmečio kūrybą ir jos kontrastus.
Toks dialogas labiausiai atsiskleidžia kontrastingose eksterjero ir interjero kalbose.
„Architektūra – žemas, tamsus tūris, įsiterpęs tarp medžių. Viduje interjerą apibūdina ekstravagantiškos, grafiškos medžiagos, kurių atspindintys paviršiai sukuria kaleidoskopišką aplinką“, – teigė architektai.