Kaip rašoma „Archdaily“, „Casa en pendiente“ – namas, pritaikytas skirtingiems šeimininkų – tėvų ir dviejų dukrų – poreikiams. Jiems, anot architektų, buvo itin svarbus savarankiškumas ir privatumas.
Architektų idėja buvo suplanuoti namų erdves taip, kad šios būtų kuo labiau atskirtos viena nuo kitos, užtikrinant tai, ko užsakovai pageidavo labiausiai – savarankiškumą.
Namo planas buvo sudėliotas kartu grupuojant susijusias erdves – viskas ne bet kaip, o remiantis šeimos kasdiene rutina.
Nuspręsta, jog visas erdves jungs tik koridorius, tokiu būdu išsprendžiant ir gana stataus šlaito, kur stovi namas, problemą.
Šio namo gyventojai gali džiaugtis ypatingu Ilalo ugnikalnio vaizdu ir aplinkiniu kraštovaizdžiu.
Sprendimas atskirti erdves taip pat leido architektams tarp skirtingų namo tūrių įkurti sodus, kurie leistų šeimininkams matyti aplinką, o patiems likti nematomiems, taip pat išlaikyti ryšį su namo aplinka.
Kaip rašo architektai, namą nuspręsta suskirstyti į tris tūrius: aukščiausiai esančiame, šalia garažo ir pagrindinio įėjimo, suprojektuota svetainė, valgomasis ir vonios kambarys.
Greta įrengtas sodas, skirtas įvairiai veiklai lauke, todėl ir buvo nuspręsta, kad jis bus tame pačiame lygyje kaip ir vidinės erdvės.
Viduriniame tūryje įrengta virtuvė, kuri laikoma itin svarbia projekto erdve: čia šeima susirenka gaminti, valgyti, dirbti ir kartu leisti laiką.
Galiausiai, žemiausioje šlaito dalyje esančiame bloke, įkurdinti dukrų miegamieji.
Abu kambariai vienodo dydžio, bet įrengti skirtingai, atsižvelgiant į kiekvienos jų kasdienę rutiną. Viename kambaryje prioritetas teiktas kontaktui su išore, taigi, įrengtas balkonas, o kitame – daiktų laikymui bei rūpinimuisi savimi – jame įrengta milžiniška drabužinė.