Nukėlė sovietines skulptūras, paskui instaliacijas ir pagaliau – net gėlių vazonus. Savivaldybei labiau prie širdies Žaliąjį tiltą palikti be puošmenų.
Savivaldybės atstovė Neringa Kolkaitė informavo, kad ant Žaliojo tilto savivaldybė nėra numačiusi jokių meninių sprendinių. Žaliąjį tiltą puošę gėlių vazonai perkelti į kitas viešąsias miesto erdves.
Gali būti, kad vienas gėlių vazonas nuo Žaliojo tilto atsirado savivaldybės vestibiulyje vietoj Sauliaus Vaitiekūno skulptūros „Chronos“ (liet. „Laikas“). Pasirodo, per pirmąjį karantiną ji trukdė sukrauti apsaugos priemones, skirtas medikams.
Dėl to labiausiai apgailestavo buvęs meras Artūras Zuokas.
„Chronos“ jis pasiūlė įsigyti 2004 metais, kai buvo miesto vadovas.
Perkėlus skulptūrą A.Zuokas stebėjosi dabartinių savivaldybės vadovų estetikos suvokimu ir realiąja kultūros politika.
Jo žodžiais, ši skulptūra puikiai tiko prie pastato architektūros ir turėjo aiškią žinią: „Mes, Vilniaus politikai ir administracijos darbuotojai, gerbsime jūsų brangiausią turtą – laiką!“
„Štai čia tikroji Vilniaus valdančiosios daugumos kultūros programa „meno kūrinius – į sandėlius“, – piktinosi A.Zuokas.
Nukėlus sovietines skulptūras savivaldybė surengė konkursą ir porą metų Žaliąjį tiltą skyrė instaliacijoms.
Paskutinė eksponuota – Donato Narušio „Šeima“, pakeitusi prieš tai buvusį Sauliaus Paukščio „Megarealybės gerumo aktyvatorių“.
Nors valdžia planavo ir toliau skelbti konkursus kūriniams ant Žaliojo tilto eksponuoti, savo ketinimų atsisakė. Teigiama, jog sulaukė kritikos, kad už didelius pinigus eksponuoti abejotinos vertės kūriniai.