Kaip ir „Green Hall 2“, taip ir naujajame pastate bus naudojamas geoterminis šildymas. Po pastatu bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. „Green Hall 3“ architektai – Danijos bendrovė „Arrow architects“ lietuviai „Archinova“. Šie architektai projektavo ir „Green Hall 2“ verslo centrą.
„Pastato forma panaši į propelerį – fasadas tarsi judesyje iš tiesios linijos pereina į pasvirusią. Šis sprendimas sukūrė unikalią ir ekspresyvią formą, kuri leido suplanuoti didesnę erdvę tarp „Green Hall“ ir „Green Hall 3”. Nedaugelis miestų turi tokius išraiškingus biurų pastatus, nedaug klientų juos užsako. Tokie pastatai liudija drąsą ir laužo šablonus“, – sako pastatą projektavę Ulrikas Raysse‘as ir Ricardo Paternina iš „Arrow architects“.
Vienas projekto architektų Antanas Gvildys pasakojo, jog pastato formą lėmė detalusis planas, sklypo konfigūracija, urbanistinė aplinka, po pirmaisiais dviem biurų pastatais įrengtos požeminės automobilių aikštelės. Trečiasis biurų pastatas – modernių architektūrinių ir inžinerinių technologijų tęsinys. Pastate suprojektuotas atriumas, kuris užtikrins ne tik natūralios šviesos patekimą, bet ir tarnaus kaip poilsio zona. Į biurų pastatą investuota 9 mln. eurų, pusė milijono skirta aplinkos sutvarkymui. Šiuo metu deramasi su keliais investuotojais ir dėl viso pastato, ir dėl dalies nuomos.
Projekto vystytojos bendrovės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys komentavo, jog jiems svarbu statyti ne kuo daugiau kvadratinių metrų, bet dermė su aplinka. O užbaigtas verslo slėnis bus unikalus savo lokacija ir bendryste su gamta. Anot L.Šepečio, jie nesirinko kuo paprastesnių formų ir kuo daugiau kvadratinių metrų, statė mažesnį pastatą nei leido detalusis planas.
Architektas Edimtas Šimeliūnas kalbėjo, jog trečiajame biurų pastate nėra standartinių sprendimų. Ieškota racionalių, kartu netradicinių sprendimų, diskutuojant su užsakovais ir miesto valdžia. „Green Hall 3“ išskirtinumu architektas vadino veidrodinius fasadus: fasado atspindžiuose giedrą dieną tiek vairuotojai, tiek praeiviai matys žaižaruojantį upės vandenį. Būsimiems nuomininkams bus paliekama nemažai laisvės įsirengiant biurų erdves.
Kalbėdamas apie potencialius nuomininkus, L.Šepetys pabrėžė, jog klientai ilgiau renkasi, kur kraustytis, o aktyviausi tie, kurie keičia biurus, ieško modernesnės aplinkos. Nuomos kainos, priešingai nei statybos darbų, nekyla jau antri metai, o nuomininkai iš užsienio visų pirma dairosi sostinėje, tik po to – Kaune.