Šių namų statyboms panaudotos tradicinės statybų technologijos ir vietinės medžiagos. Penkios atraminės 16 colių storio sienos pagamintos iš presuotos žemės, o 32 colių storio pertvaros išdėliotos taip, kad nišose būtų galima sustatyti baldus, išsyk galvojant apie baldų ar kitų elementų integraciją. Į nišas integruoti virtuvės, miegamojo baldai, lentynos ir spintos, rašoma designboom.com.
Namų centras ir šeimos bendravimo erdvė – greta židinio. Aplink šią centrinę erdvę „RAMA estudio“ architektai suprojektavo atviras erdves (angl. „open space“). Slankiojančios pertvaros visame name atskiria erdves, suteikia privatumo, sykiu gali funkcionuoti ir kaip šilumą sulaikantys barjerai. Beje, šis namas panorus gali tapti atviras, t. y. įmanoma iš visų pusių stebėti supančią aplinką, arba visiškai sandarus. Dviguba stogo struktūra suteikia galimybę turėti dar ir palėpę bei balkoną su puikiu vaizdu.
Pirmame namo aukšte bendra erdvė yra visiškai atvira, iš abiejų galų įrėminta paaukštinomis platformomis (terasomis). Priekinė platforma (terasa) tarnauja kaip vestibiulis.
Privati erdvė padalyta į dvi zonas, pirmoji – bendra miegojimo erdvė su 6 lovomis, įmontuotomis į sieną, antroji – dvivietis kambarys. Šiedvi erdves taip pat atskiria studomosios pertvaros.
Kaip paaiškino architektai, namo aplinka nyki dėl netoliese augančių eukaliptų, nualinusių žemę ir sunaikinusių kitų rūšių augalus. Taigi architektai pasiūlė pasodinti vietinių augalų, įkuriant „daržovių salas“. Tokiu būdu planuojama išstumti invazinius eukaliptus.
Pasyviajame name integruota kietųjų ir skystųjų atliekų atskyrimo sistema, susieta su vidaus drėkinimo ir tręšimo sistemomis.