„RED7“ projekto fasadui „MVRDV“ architektai parinko raudoną spalvą. Su greta stovinčiu Žemės ūkio ministerijos pastatu, kurį suprojektavęs Aleksejus Ščiusevas, „RED7“ sudaro vieningą architektūrinį ansamblį ir tarsi suformuoja vartus į miesto centrą. Būtent dėl raudono Žemės ūkio ministerijos pastato kaimynystės ir naujajam pastatui parinkta raudona spalva.
„RED7“ aukštis svyruoja nuo 53 iki 78 metrų, bendras statinio plotas – 46,2 tūkst. kv. metrų. Jame – keturi požeminiai garažai, 19 aukštų.
Bendruomenės traukos erdve, tikimasi, taps 15 metrų aukščio atrijus.
Iš viso „RED7“ suprojektuoti 289 apartamentai, kurių plotas varijuoja nuo 27 iki 253 kv. metrų. Didieji butai – su terasomis arba išdėstyti per du aukštus. Visi būstai įrengti pagal dizainerio projektus.
Nevienodos ir apartamentų lubos: kai kuriuose butuose jos 3,2 metro aukščio, kai kuriuose – net 6,4 metro. Dideli čia ir langai – nuo 2,1 iki 6,4 metrų aukščio.
Iš viršutinių aukštų atsiveria Maskvos panorama.
Daugiau nei 20 proc. „RED7“ apartamentų turi balkonus ar terasas. Kai kurių jų plotas siekia net 150 metrų.
Nuo minus pirmo iki ketvirtojo aukšto 7 tūkst. kv. metrų skirti infrastruktūriniams objektams. Tarp jų – ir dviejų aukštų sporto klubas su baseinu, du restoranai, kavinė. Į kai kurias zonas galės patekti visi norintieji, o kai kurios – skirtos tik daugiabučio gyventojams. Viena tokių – tūkstančio kv. metrų erdvė su sporto zona, vaikų žaidimų kambariais, kino teatru 15-20 žmonių, cigarų kambarys, darbo ir poilsio erdvės su galimybe išeiti į terasą.
„Pastato formą padiktavo abstrakti klasikinių maskvietiškų pastatų siluetų interpretacija. Čia susipina daugybė linijų ir sudėtinga geometrija“, – teigia architektai.
Linijų dinamiką fasade paryškins matinės ir glazūruotos klinkerio plytelės. Jas specialiai šiam namui gamino Vokietijoje.
Kaip rašo archi.ru, miesto zona, kurioje iškils „RED7“, XX a. pradžioje buvo aktyviai užstatoma konstruktyvizmo stiliaus – pagrindinio tų laikų braižo – pastatais. Kitiems „RED7“ projektas primena kompiuterinį žaidimą „Minecraft“.
Skulptūriškos išpjovos apatinėje ir viršutinėje daugiabučio dalyje pastatą išskiria iš jau stovinčių statinių kaimynystės.
Naująjį pastatą planuojama baigti 2022 metais.