Akiai neįprastame name apsistojo tos pačios šeimos skirtingos kartos. Taip pat čia yra erdvės galerijai ir biurams.
Pastato dizaino idėja primena medį, tarsi iš kamieno augtų šakos ir lapai. „Kadangi pastatą lydi medžio idėja, siekėme sukurti organišką architektūrą, kurią suformavo hierarchiška skirtingų dalių – tokių kaip augalai, klostės, betono dėžutės – kombinacija“, – kalbėjo architektas Akihisa Hirata.
Betoniniai tūriai sukrauti taip, kad suformuotų struktūrą, kurioje atsirastų kelios tuštumos. Vienur jose įrengtos terasos, kitur ertmės skirtos langams ir augalams.
Kiaurymės fasade apibrėžtos baltai dažytais platesniais ar siauresniais betono rėmais, kuriuos A.Hirata vadina klostėmis. Šios laužytos formos tampa suoleliais palei langą, stalais, laiptais ar tarpduriu, rašo dezeen.com.
„Norėjau sukurti futuristinę ir laukinę architektūrą, kuri žmoguje pažadintų gyvuliškus instinktus ir kurioje vidus ir išorė ne sykį apverčiama aukštyn kojom“, – sumanymą aiškino architektas.
Pastato pirmajame aukšte numatyta vieta automobiliui statyti, namo priekyje – biuras, to paties aukšto gale – galerija. Su ja sujungti mažesnis biuras ir tualetas.
Antrajame aukšte įrengti pora apartamentų ir butas šeimos močiutei. Kitos svarbiausios namo erdvės išskaidytos po skirtingus viršutinius namo aukštus.
331 kv. m ploto namo centre esanti tuštuma leidžia stebėti dangų stovint kad ir pačioje statinio apačioje. Tuo pačiu tai vizuali jungtis tarp skirtingų namo aukštų.
Keli kambariai palei šią erdvę turi didelius langus, pro kuriuos prasiskverbia dienos šviesa.
Daugelyje interjero zonų nepaslėptos betoninės sienos, grindys ir lubos susieja namo vidų su eksterjeru. Kai kuriose erdvėse tonams sušildyti panaudota mediena ir oda. Ištisai iš medžio – studija. Čia medinės spintelės, lentynos, o nedideliame kampiniame kambaryje grindys ir suoliukas dengti ruda oda.
Kone visiems kambariams priklauso terasos, kurios pratęsia gyvenamąsias zonas ir namo išorėje.
Kai kuriose atbrailose pastatyti vazonai su augalais namui suteikia natūralumo ir saugo gyventojų privatumą.
Laukinėje pusėje esantys laiptai, besisukantys palei kampą, kuriame – šeimininkų miegamasis, kyla ant stogo.