Kiekvienas žaidėjas turi atsakyti į 20 klausimų apie žmogaus teises ir visuomenės grupes, patiriančias diskriminaciją dėl amžiaus, negalios, rasės, religijos ar įsitikinimų, lyties bei seksualinės orientacijos. Kas savaitę renkami greičiausiai teisingai į klausimus atsakę žaidėjai. Jie gali pasirinkti: pasiimti savaitės prizą – grotuvą „Ipod touch“ ar tęsti kovą dėl vieno iš pagrindinių prizų – planšetinio kompiuterio „Ipad“, 4 dienų poilsio ir pramogų „Snow arenoje“ Druskininkuose, skrydžio oro balionu virš gražiausių Lietuvos vietovių.
Pirmąją žaidimo savaitę nepralenkiamas buvo ir per 18 sekundžių teisingai į visus klausimus atsakė Juozas Masiulis. Vilniaus Gedimino technikos universiteto bioinžinerijos studentui žaidime padėjo greita orientacija ir žinios, sukauptos žaidžiant „Protmūšį“.
Antrąją žaidimo savaitę greičiausia buvo Renata Kochančikaitė, kuri atsakė į klausimus per 23 sekundes. Studijuodama skandinavistiką ji nemažai sužinojo apie diskriminaciją ir lygybės principus. Juozas ir Renata atsisakė savaitės prizų ir nusprendė tęsti kovą toliau.
Savaitės prizai – grotuvai „Ipod touch“ atiteko antroje vietoje likusiems Vytauto Didžiojo universiteto teisės studentui Justinui Baranovui ir Aleksandro Stulginskio universiteto žemėtvarkos studentei Živilei Riaukaitei. Pasiekti aukštų rezultatų žaidime Justinui ir Živilei padėjo atkaklumas, pastangos įsiminti teisingus atsakymus ir kaskart sužaisti vis geriau.
Visi žaidėjai lyg susitarę tvirtino, kad žaidimas „PAŽINK“ yra itin naudingas – ne tik padeda geriau pažinti aplink esančius, bet ir skatina toleranciją skirtingoms visuomenės grupėms. Žaidimas dėl savaitės ir pagrindinių prizų vyksta iki š. m. lapkričio 18 d. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti lapkričio 20 d.
Norintys pasitikrinti žinias, tačiau nesiekiantys laimėti prizų, galės išbandyti žaidimą ir vėliau. Žaidimą galima žaisti www.zaidimas.pazink.org.
Žaidimas „PAŽINK“ – viena iš projekto „C.A.F.E.: keisk požiūrį – siek lygybės“ veiklų, kurias finansuoja Europos Komisija pagal Europos Bendrijos bendrojo užimtumo ir socialinio solidarumo programą PROGRESS (2007–2013) ir LR valstybė. Projektą įgyvendina Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su partneriais – Lietuvos neįgaliųjų forumu ir Lietuvos gėjų lyga. Projekte taip pat dalyvauja Moterų informacijos centras, Tautinių bendrijų namai, Naujų religijų tyrimų ir informacijos centras, Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“ ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.