Norėjo įsidarbinti pas garsią „influencerę“, bet pamačius tikrą jos veidą liko pakraupusi

2021 m. kovo 20 d. 16:27
I.
Norėčiau pasidalinti sava istorija apie „galimybes“, kurias siūlo vadinamieji Lietuvos „influenceriai“, jeigu galima taip pavadinti.
Daugiau nuotraukų (6)
Karantinas, darbo rinka šiek tiek apsitraukusi, tačiau vieni žmonės mato tik vargus, kaip baisu gyventi, kokia maža valstybės parama ir panašiai, o kiti mato tik galimybes, ir viena iš tokių žmonių esu ir aš.
Ilgai galvoje kirbėjo mintis pakeisti savo darbą, imtis kažko naujo, nebandyto, tačiau iki galo nežinojau, kokia sritis tai galėtų būti.
„Instagram“ platformoje netyčia pamačiau moterį, kuri iš pirmo žvilgsnio pasirodė labai veikli, nestokojanti energijos, padedanti bei pasakojanti, kaip reikia keisti požiūrį į darbą, kelianti labai daug naujienų apie savo vykdomą veiklą bei tos veiklos pliusus ir minusus.
Tiesa, minusų nelabai ir buvo, vieni pliusai. Veikla, kurią taip vadinama „influencerė“ taip reklamavo, buvo draudimas ir investavimas. Pasirodė labai įdomu, norėjosi išgirsti daugiau informacijos apie darbo pobūdį, galimas naudas bei tuos vadinamus minusus, be kurių turbūt joks darbas neapsieina.
Vieną dieną stebint „Instagramo“ istorijas man „pasisekė“, kadangi pamačiau, jog yra organizuojama darbuotojų atranka. Tuomet pagalvojau, kad man tai yra ženklas, jog tikrai reikia bandyti registruotis, pasiklausyti, ir, galbūt, pakeisti darbą, požiūrį į gyvenimą.
Pats darbo pokalbis vyko internetu.
Pokalbis prasidėjo labai maloniai, atrodo, žmogus toks pats, koks ir savo socialinių tinklų įrašuose. Tačiau labai greitai pokalbis pakrypo apie darbo specifiką, kaip darbai vyksta, ko tikimasi iš darbuotojo.
Nežinau, gal tik man pasirodė, bet vargu ar net pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus galima reikalauti iš darbuotojo to, apie ką buvo užsiminta.
Žinoma, nesupraskite manęs klaidingai – nesu nieko prieš keliamus reikalavimus – mažesnius ar didesnius, pati manau, kad taip galima sukurti ir turėti efektyvią darbo vietą, tačiau kas per daug, tas nesveika.
Bet čia visas darbo pokalbio „gražumas“ dar nepasibaigė. Pokalbis pakrypo apie mano asmenines savybes, ir ko reikia norint daug pasiekti ne tik šiame darbe, bet ir gyvenime.
Moteris įsijautusi pradėjo pasakoti man apie visatą, kosmines jėgas, ritualus, kuriuos reikia daryti kiekvieną vakarą, jei nori būti sėkmingu, pakeisti savo „gyvenimo programą“.
Staiga pajutau kalbanti ne su mergina, prisistatančia tarptautinės įmonės Lietuvos regiono vadove, bet su kažkokios sektos viršininke. Kuri man sako, kad arba aš klausau ir pradedu vadovautis jos nurodymais, kaip išgirsi, ką man siunčia visata, arba aš jau esu nesėkminga, visada tokia būsiu ir vilties man jau nėra nei būti laimingai, nei pasiekti to, ko trokštu.
Likau pakraupusi galvodama, kaip tokia išgirta ir didelė tarptautinė bendrovė gali leisti tokiam žmogui dirbti ir būti atsakingam už Lietuvos apskritį.
Turbūt sakyti, koks mano sprendimas po tokio darbo pokalbio, jau ir nebereikia. Esu laiminga tokia, kokia esu, ir jokios sektos pagalbos išgirsti save bei kažko pasiekti man tikrai nereikia.
Štai tokia įdomesnė mano gyvenimo patirtis. Atrodo, nieko labai baisaus, bet tuo pačiu ir labai nemalonu. Geriau ieškoti savęs pačiai nei atsiduoti į rankas sektoms, ir save gyvenimo mokytojais vadinantiems žmonėms..
Tikiuosi, mano istorija leis žmonėms, galvojantiems apie pokyčius gyvenime, pažvelgti į viską kitu kampu, bei savo gyvenimą laikyti tik savosiose rankose.
Influenceriai^Instantsekta
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.