Per valandą buvo patikrinta apie pora šimtų vairuotojų. Reido metu išaiškinti du vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau jo kiekis neviršijo leistinos ribos.
Jaunas automobilio „Opel“ vairuotojas gerokai rizikavo, mes alkoholio matuoklis parodė 0,34 promilės girtumą. „Škoda“ vairuotojui buvo nustatytas 0,08 promilės girtumas. Vyras iškart prisipažino gurkštelėjęs alaus.
Kaip jau įprasta, vairuotojų blaivumas buvo tikrinamas bekontakčiais alkoholio matuokliais, kurie tik praneša, ar žmogus yra vartojęs alkoholio. Išvydus teigiamą bandymo rezultatą, tikslus girtumas nustatomas įprastu prietaisu.
Šįkart bekontakčiai alkoholio matuokliai labai dažnai signalizuodavo, kad vairuotojas gali būti vartojęs alkoholio. Pakartotinai blaivumas buvo tikrinamas maždaug dvidešmt kartų, tačiau pirminiai duomenys pasitvirtino du dviem atvejais.
Kelių policijos pareigūnai paaiškino, kodėl taip atsitiko.
Šiuo metu vairuotojams tenka labai dažnai naudoti žieminį stiklų ploviklį, skleidžiantį alkoholio garus. Jeigu vairuotojo blaivumas tikrinamas netrukus po to, kai buvo naudojamas stiklų ploviklis, siunčiamas signalas apie tariamai vartotą alkoholį.
Tokį patį signalą pareigūnai gali gauti ir tuomet, jeigu automobilio salone važiuoja gerokai nuo alkoholio apspangę keleiviai.
Patikrinus vairuotojo blaivumą įprastu būdu, gaunamas tikrasis rezultatas.