Pasivaikščiojimas Vilniuje su šunimi virto tragedija: iš pradžių ėmė vemti, o tada pasirodė kraujas

2024 m. kovo 6 d. 14:00
Lrytas.lt
Dažnai neskiriama pakankamai dėmesio šunų apnuodijimo problemai. Augintiniui laiku nesuteikus pagalbos, gali baigtis liūdnai. Taigi, ką reikėtų daryti augintiniui apsinuodijus? Kaip rašo LNK, vilnietei Eivinai vienas pasivaikščiojimas su augintiniu baigėsi liūdnai. Tąkart šuo apsinuodijo žiurknuodžiais.
Daugiau nuotraukų (3)
„Grįžus tarp pietų ir vakaro pusės jis pradėjo vemti, sustresavome. Tačiau buvo taip, kad vis tiek augintiniai gi vemia dažnai, tai nepaėmėme labai stipriai į širdį“, – situaciją, kai apsinudijo jos augintinis, LNK.lt prisiminė vilnietė Eivina Saldukaitė. 
Vėliau augintinio savininkė kreipėsi pagalbos į veterinarus, nes simptomai darėsi vis intensyvesni.
Paaiškėjo, kad nuodai pažeidė augintinio vidaus organus. Šunelis pradėjo kosėti krauju, o vėliau jau be sąmonės buvo nuvežtas į veterinarijos kliniką.
Deja, ši istorija baigėsi liūdnai, nes nuodai pažeidė vidaus organus ir augintinis neišgyveno.
Kaip nurodė gydytojas veterinaras Mintautas Sakavičius, žmonės maitina katinus lauke maisto atliekomis ir jas suėda jauni dažniausiai šuniukai. Jiems tai gali sukelti virškinamojo trakto problemas, pvz., vėmimą ar viduriavimą.
Veterinaras taip pat ragina vedžiojant šunį būti būdriems ir žiūrėti, kad šuo visko, kas pakliūva, neimtų nuo žemės. Taip pat gydytojas skatina dresuoti augintinį.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.