Net 1847 šunys varžėsi dėl veislės nugalėtojų titulo, rungtyniavo porų, veislynų, mažylių, veteranų, jaunų šunų ir grupių konkursuose, o paskutinę parodų dieną tarptautinis šunų teisėjas iš Airijos Eddie Patterson išrinko patį gražiasią šių parodų dalyvį. „Supreme Bis“ taurę jis įteikė dar visai jaunam ši cu patinukui CH LOVE HAS NO LIMITS ALPIŲ SLĖNIS, kurį išveisė ir augina Andrina Tunaitytė.
„Namuose mes jį vadiname Rėjumi. Prieš šešiolika metų įsigijome pirmąjį šios veislės šuniuką ir įsimylėjome ši cu veislę. Gražiausių šunų konkursuose teisėjai paprastai dažniau renkasi Lasos apsus, pudelius, Maltos bišonus, bet šįkart sėkmė buvo mūsų pusėje!“ – puikiu augintinio pasirodymu džiaugėsi veisėja ir nepamiršo pagirti Rėjaus vedlės Ingridos Samušytės pastangų pademonstruoti jos augintinį.
Ši cu (Shih Tzu) kilmės istorija siejama su Tibetu. Manoma, jog šie žavūs šuniukai yra Tibeto šunų ir dabartinių pekinų protėvių palikuoniai. Parodose Palangoje buvo registruota 15 ši cu veislės šunų.
Parodų organizatorė, Lietuvos kinologų draugija, sulaukė daug dalyvių iš Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos, o šių šalių kinologai atsivežė ir retesnių veislių šunų. Buvo galima pamatyti Alpių daksbrakų, suomių – lapių špicų, danų – švedų ūkininkų šunų, suomių laikų ir kitų veislių šunų.