„Maco misija“ – gyvūnų gelbėjimo centras, kur atsiduria gyvūnai su specialiaisiais poreikiais. Šios įstaigos darbuotojai pavadino šuniuką Narwhalu, pagal banginių, turinčių vieną iltį, rūšį.
Pasak jų, papildomos uodegos „mediciniškai pašalinti nereikia“, nes tai šuneliui nesukėlia jokio skausmo ar diskomforto.
O Narwhalo nuotraukų populiarumas socialiniame tinkle „Facebook“ padėjo plačiau skleisti žinią apie gelbėjimo centro darbą. Rochelle Steffen, vadovaujanti „Maco misijai“, BBC naujienoms sakė, kad Narwhalas „nepatiria skausmo ir žaidžia valandų valandas“. Įstaiga pavadinta pitbulterjero, kurį ji išgelbėjo prieš septynerius su puse metų, garbei.
„Facebook“ puslapyje R. Steffen teigė, kad Narwhalas antradienį lankėsi pas veterinarą.
Rentgeno nuotraukoje matyti jo antroji uodega, kuri yra trečdalio tikrosios uodegos dydžio, ir nėra prijungta prie jokių svarbių gyvybinių organų ar kaulų, todėl neatlieka jokios funkcijos, tik, pasak šuniuko gelbėtojų, paverčia Narwhalą „visų laikų šauniausiu šuniuku“.
Narwhalui globėjai dar neiškomi, nes darbuotojai nori, kad jis „šiek tiek paaugtų ir jie tikrai įsitikintų, kad uodega ant kaktos netaps problema“. R. Steffen teigė, kad Narwhalas buvo vienas iš šimtų šunų, išmestų Misūrio valstijoje.
Narvalo nuotraukos ir vaizdo įrašai centro „Facebook“ puslapyje per 24 valandas sulaukė dešimčių tūkstančių „patinka“.