Atvykdami į parodą nemanykite, kad kačių parodos – meno dirbinių paroda, kur atėję rasite kiekvieną eksponatą jam skirtoje vietoje. Skirkite parodai laiko, kad pajustumėte malonumą, kad nenusiviltumėte. Nemanykite, kad viską apžiūrėsite per pusvalandį. Žinokite, kad katės nebūna per dieną narveliuose. Kartais kai kurie narveliai gali būti ir tušti. Kates išneša iš narvelių pas teisėjus, jas išneša į palyginamąsias ekspertizes, išneša per kitus šou ir galiausiai – per apdovanojimus.
Tačiau po kurio laiko tas katytes į narvelius parneša. Tad nepatingėkite parodos salę apeiti keletą kartų ir neskubėkite. Be abejo, katės parodoje net miega. Jei norite pamatyti ne tokias mieguistas kates, apsilankykite parodoje vos jai prasidėjus, o po to ateikite per dienos (juk galioja tas pats bilietas) apdovanojimus. Tuomet pamatysite visas kates ne narveliuose, tuomet išvysite, kaip jos bendrauja su teisėjais ir su teisėjų padėjėjais stiuardais. Manau, kad ir jūsų vaikai nesupyks, jei ši atrakcija užtruks ilgiau. Būna net tokių šeimų, kurios tam skiria ištisas dvi dienas, tad pamato visas parodų įdomybes. O mažiesiems parodos lankytojams bus dar įdomiau, nes su jais parodų salėje bendraus ir tikras Batuotas katinas.
Dar vienas dalykas, dėl ko tiesiog privaloma ateiti į „Bubastės“ parodas, yra beglobės katės. Na, gal ne beglobės, o laikinai besiglaudžiančios gyvūnų globos namuose, tačiau laukiančios savo šeimininkų. Visose Lietuvos felinoligų draugijos „Bubastė“ parodose su kilmingosiomis ūsuotėmis dėl grožio titulų varžosi benamiukės. Kai kurios, be abejo, galbūt net gražesnės už veislines... Apsižiūrėjus tokią katę, pasitarus su šeimos nariais, po kurio laiko galima jai suteikti namų šilumą savo šeimoje.