Šiuo metu mamą atstojantis T. Rowlandas tikino, kad anksti nuo motinos atskirta antilopė kasdien darosi vis stipresnė: „Kai mažylė sustiprės, paaugs, galės keliauti į zoologijos sodą. Tačiau dabar būtina griežta priežiūra“. Anot jo, laukinio gyvūno namų sąlygomis laikyti per ilgai nepatartina. Nuo mažų dienų žmogaus draugijoje gyvenanti antilopė gali prarasti įgimtą sugebėjimą pasirūpinti savimi.
Kaip sakė prižiūrėtojas, antilopės maitinimo grafikas surikiuotas griežtai. Pirmojo maitinimo iš buteliuko laikas - jau 7 valandą ryte.
Laikydamasis priežiūros plano, savo augintinę Timas vežasi net ir į darbą. „Kartu su Aluna automobiliu važiuojame į mano biurą. Ten ją dar tris kartus pamaitinu. Paskutinį kartą maisto gauna prieš miegą – lygiai 10 valandą vakare.“
Laibakojė mažylė – labai judri. Darbo metu Aluna neduoda ramybės Timui ir biure laksto kaip vijurkas.
„Ji nuo pat pirmųjų dienų negali nustygti vietoje, todėl ją ir pavadinome vardu Aluna, kuris išvertus iš suahili kalbos reiškia „ateik čia“, - sakė T. Rowlandas.
Vos tik gimusi Aluna svėrė 700 gramų. Per dvi savaites antilopė beveik padvigubėjo ir sveria kiek daugiau nei cukraus maišelis – 1,2 kilogramo.
Antilopės kirk dik-dik gyvena Kenijoje, Tanzanijoje ir Namibijoje. Dažniausiai aptinkamos miškingose, žolėtose teritorijose.
Pavadinimas „kirk dik-dik“ kilo dėl kanopomis skleidžiamo garso. Mažosios antilopės gyvena iki 10 metų ir užauga iki 40 cm aukščio.