Drama Katalonijoje: „Barcelona“ pergalę šventė tik po pratęsimo

Saldžią, bet nelengvą pergalę sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (21/10) ekipa.

Rokas Jokubaitis<br>R.Vilkelio nuotr.

May 5, 2024, 8:58 PM

Katalonijos klubas savų sirgalių akivaizdoje po pratęsimo pareikalavusios kovos 95:89 (16:17, 17:20, 17:28, 30:15, 15:9) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ (20/11) krepšininkus.

R.Jokubaitis pergale pažymėtose rungtynėse per 8 minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit.) ir surinko 3 naudingumo balus.

Akistatos didvyriu tapo Jabari Parkeris – kaip ir Eurolygoje, taip ir vietos čempionate – amerikietis paskutinę akimirką išprovokavo varžovo pražangą atakuodamas iš toli, realizavo baudų metimus ir išplėšė pratęsimą.

Jo metu savo pranašumu jau įrodė aikštės šeimininkai. Juos į priekį vedė 29 taškus įmetęs Nicolas Laprovittola.