Vilniaus „Twinsbet“ arenoje šeštadienį prasidėjo pasaulio ledo ritulio čempionatas, kurį pergalingai atidarė Kinijos (1/0) ledo ritulininkai.

Kinai pergalingai atidarė „Twinsbet“ arenos ledą ir pasaulio čempionatą Vilniuje<br> Rungtynių stopkadras

2024-04-27 14:59, atnaujinta 2024-04-27 15:02

„2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyro atidarymo rungtynėse kinai 3:0 įveikė Nyderlandų (0/1) sportininkus.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o „ledus“ pralaužę kinai pirmąkart pasižymėjo antrajame kėlinyje, kuomet 24-ąją rungtynių minutę pirmąjį rungtynių ir turnyro įvartį įmušė Yuyangas Hou (1:0).

Po to įvarčiais lyti pradėjo trečiajame kėlinyje, kuomet 49 rungtynių minutę į nyderlandiečių vartus tiksliai smūgiavo Mingju Zhengas (2:0), o po šešių minučių dar vienu tiksliu smūgiu mačą uždarė Zesenas Zhangas (3:0).

Tai – pirmoji kiniečių pergalė ir pirmasis Nyderlandų ledo ritulininkų pralaimėjimas šiose pirmenybėse.

Primename, kad į pirmąją savo akistatą nuo 16:00 val. ir Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė, kuri susitiks su Ispanijos sportininkais.