Lyg filme: traumą patyręs J. Brunsonas vis tiek grįžo į aikštę ir nukalė „Knicks“ dar vieną pergalę

„New York Knicks“ ekipa toliau nestabdo. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose antrose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Niujorko klubas dar labiau priartėjo prie lygos stipriausiųjų ketverto.

J.Brunsonas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 9, 2024, 7:43 AM, atnaujinta May 9, 2024, 7:44 AM

„Knicks“ namuose 130:121 (36:36, 27:37, 36:18, 31:30) pranoko „Indiana Pacers“ krepšininkus ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Aikštės šeimininkus į pergalę vėl vedė Jalenas Brunsonas.

Gynėjas per 32 minutes įmetė 29 taškus (8/12 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Net 24 iš 29 jo pelnytų taškų buvo įmesti tik antroje rungtynių dalyje, nes pačioje akistatos pradžioje gynėjas patyrė kojos traumą ir praktiškai pirmoje akistatos pusėje net nežaidė.

„Pacers“ gretose rezultatyviausias buvo Tyrese'as Haliburtonas, kuris per 34 minutes pelnė 34 taškus (4/8 dvit., 7/11 trit., 5/6 baud.).

Taip pat jo sąskaitoje 6 atkovoti kamuoliai bei 9 rezultatyvūs perdavimai.

Trečiosios serijos rungtynės Indianapolyje bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„New York Knicks“: Jalenas Brunsonas 29, Donte DiVincenzo ir OG Anunoby po 28, Joshas Hartas 19.

„Indiana Pacers“: Tyrese'as Haliburtonas 34, Obi Toppinas 20, Andrew Nembhardas 15.

Gyvai: KAM komentarai apie bepiločių orlaivių ekosistemą Lietuvoje